Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki aki látta a City...

Valaki aki látta a City Hunter c. koreai drámát, elmagyarázná a végét?

Figyelt kérdés
Ugye adott a jelenet, hogy Kim Nana megy egy bőrönddel ilyen növénykert féleségben, és megjelenik Lee Youngsung és mosolyognak egymásra. Utána van egy rész a temetőről, oké, de után van a legutolsó jelenet, hogy Youngsung megy a kocsijával az éjszakában, de csak ő ül egyedül a kocsiban. Ez mit jelentsen?

2016. ápr. 1. 22:43
 1/3 leti :D válasza:

Ezt én se értettem, de szerintem összejöttek, csak akkor hova tűnt Nana?

Én még azt se értettem, hogy mi lett az elnökkel..

Meg akkor most miért nem adták le a "hiradoban", hogy az apja volt a "city hunter. , lehettet volna az a vége, hogy az állatorvos megmneti az üfyészt, összejönnek, Nana és MInHo összeházasodnak, az apja meg tovább él....N

Teljesen hülyeség lett a vége...

Visszatérve a kérdésedre: Ha mosolyogtak, skkor szerintem kibékültek, összejöttek, csak akkor mirt ment egyedül? Igazából nekem a 19 rész végeig ez volt a kedvenc doramám, miért kellett az utolsó résszel elrontani????

2016. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az volt a fura. :DD. Nekem ettol fuggetlenul egyik kedvenc. Es aegtobb dorama yen befejezetlwn, tele vagyunk kerdesekkel. De meg is tokeletesek :33 irtam privatba
2016. ápr. 27. 13:44
 3/3 leti :D válasza:
Igen én is nagyon imádtam <3
2016. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!