Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket ajánlanátok...

Milyen filmeket ajánlanátok egy mérnökinformatikusnak, akinek a programozás a hobbija is és ezekért a témákért él-hal?

Figyelt kérdés

Barátommal szoktunk néha moziesteket rendezni és ötleteket gyűjtök, hogy mik tetszhetnek neki. Szereti a humoros filmeket is :)

Köszönök minden ötletet


2016. ápr. 2. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
...amiben sok cgi-t használnak?
2016. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.:nem tudom, mi az a cgi, mert én nem mérnökinformatikus vagyok, de majd megnézem, mit jelent :)
2016. ápr. 2. 14:15
 4/11 A kérdező kommentje:
2.:köszönöm szépen!
2016. ápr. 2. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire naiv hogy ilyet mondasz hogy infósnak kéne lenni hogy egy hárombetűs valamit tudj hogy mi.
2016. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5.:nem, nem tudom, mi ez, de utánanézek. Te viszont helytelenül használod a "naiv " kifejezést, úgyhogy ha legalább ok nélkül bele akarsz valakibe kötni, akkor átgondolva tedd :)
2016. ápr. 2. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem használom helytelenül. Attól hogy a szót a legtöbbször másra használják, még ilyen jelentése is van: Tapasztalatlanságból ésszerűtlen döntést hozó.


És ez pontosan az volt. Kb. olyan mint hogy "programozónak kell lenni ahhoz hogy a böngészőben átállíts valamit".

2016. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.: feltettem egy egyszerű kérdést, mások tudtak rá normálisan válaszolni. Nem ismertem ezt a kifejezést, soha nem is hallottam, nem gondolom, hogy ez akkora probléma. Miért akarsz vitatkozni értelmetlen dolgokon?
2016. ápr. 2. 14:58
 9/11 A kérdező kommentje:
És hol hoztam én tapasztalatlanságól ésszerűtlen döntést? Szerintem túl sok volt az ebéd, fáj a hasad és rossz kedved van. Akkor meg vegyél be egy dipancrint és ne ismeretlenekbe köss bele értelmetlen dolgok miatt :)
2016. ápr. 2. 14:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sorozat is játszik akkor ajánlom a Silicon Valley-t. Szerintem nagyon vicces és van benne bőven programozás.
2016. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!