Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem mondani bármilyen...

Tudtok nekem mondani bármilyen műfajú animét "normális" főhősnővel? (Kifejtem. )

Figyelt kérdés

Annyi lenne a lényeg, hogy ne egy szégyellős, nyávogós, pirulós, esetlen kislány legyen, és ne is tsundere vagy yandere, hanem szimplán csak egy intelligens, erős, határozott nő, aki tudja, mit csinál, de ne az a fajta, aki sanyarú gyerekkora/múltja miatt nem tud bízni senkiben és nem hisz semmiféle szeretetben. Díjaznám, ha ezek mellett még humora is lenne.

Ilyen csajokkal még sosem találkoztam animében, vagy ha esetleg mégis, akkor nem jutottak elég fontos szerephez, ezért érdekelne, hogy ti tudtok-e hasonlóról.


2016. ápr. 3. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy, két kritériumod nem igazán teljesül ezeknél, de érdemes belenézni:

Ouran Koukou Host Club (paródia, romantikus, shoujo, vígjáték)

Seirei no Moribito (dráma, kaland, misztikus, seinen, történelmi, tragédia)

Maoyuu Maou Yuusha (fantasy, kaland, romantikus, seinen, vígjáték)

Psycho-Pass (akció, krimi, sci-fi, seinen)

Another (dráma, horror, iskolai, lélektani, misztikus, seinen, természetfeletti, thriller)

Kuragehime (josei, paródia, romantikus, vígjáték)

Fruits Basket (dráma, iskolai, mágia, romantikus, természetfeletti, tragédia, vígjáték)

Tonari no Kaibutsu-kun (iskolai, romantikus, shoujo, vígjáték)

2016. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, némelyiket ismerem/láttam ezek közül, de nem mindet, szóval azoknak adok egy esélyt, mert akár még szórakoztatóak is lehetnek.:D

Ja, és közben eszembe jutott, hogy Osaki Nana pl. pont ilyen karakternek indult (oké, mondjuk a gyerekkorának megvolt a maga elcseszettsége, de legalább nem ábrándult ki a világból miatta), csak aztán lett egy csomó felesleges szarakodás, sírás-rívás az animében, mindenki óhatatlanul kifordult egy kicsit magából, így meg már annyira nem jött be nekem.

2016. ápr. 4. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahol az egyedüli főszereplő ilyen, olyat nem tudok, de amik eszembe jutottak: Steins Gate - időutazós, elég egyedi hangulattal, itt Makise Kurisi elég jó női karakter. Aztán esetleg Samurai Shamploo, itt a főszereplő trió egyike egy csaj, bár ő inkább ilyen vicces figura.
2016. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Black Lagoon
2016. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ghost In The Shell: Stand Alone Complex. A főhősnő, Kusanagi Motoko szinte tökéletesen ráillik a leírásodra, bár humorérzéke nem igen akad, de egyébként egy iszonyatosan határozott és intelligens női főhős. A Cowboy Bebop-ból a három főhős egyike, Faye Valentine, aki bár elsőre egy eléggé mihaszna nőszemélyként jöhet le, de később fény derül a komolyabb oldalára is. A Durarara-ból Celty Sturlson, szintén egy több főhőssel operáló anime legfontosabb női szereplője, aki egy abszolút nagyjából a Kusanagira mondottak róla is elmondhatók, de ő sokkal nyíltabb és több dolgot tudunk meg róla.
2016. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!