Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, amiben egy...

BdrM kérdése:

Melyik az a film, amiben egy sofőr halad az amerikai autópályán egy (asszem) C osztályú Mercedessel és az egyetlen akivel közben beszél, az autós diszpécser? Azt hiszem valami pénzt nyúlt le, vagy ilyesmi. Egyszereplős thriller, HBO-n láttam anno..

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Féktelenül című film jut eszembe (nem tudom melyik része, mert 3 van), de ott nem lopnak el semmit, csak tönkremegy a kocsi és nem tudnak megállni vele.
2016. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán menekülős film és 2000 utáni. A végét nem akartam lelőni, de muszáj:( ---> A végén a főszereplőt segítő diszpécser egy garázsba irányítja amire rázárják az ajtót, majd sírva kér bocsánatot a főszereplőtől, ugyanis pénzt ajánlottak neki ha odacsalja. Egy ezüst színű 2004es Mercedes C 220-at vezet a filmben.
2016. ápr. 4. 02:29
 3/4 axonbite válasza:

talán ez lesz az.


Locke

2016. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem de azért köszönöm:(
2016. ápr. 4. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!