Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régebben RTL Klub által...

Egy régebben RTL Klub által sugárzott sci-fi sorozat címét keresem ki tudja megmondani? Részletek alább.

Figyelt kérdés

Valamikor 98-2000 környékén adta az RTL klub azt hiszem délelőtti órákban. Kölyöklub után. (ismételve is volt).

Ilyen tér-idő utazásról szólt, volt egy időgépük ami úgynézettki, hogy középen ilyen üveg csövek amiket tologattak és azzal állították, hogy hová akarnak menni.

Volt benne úgyhiszem egy ASKA mágus nevű nő is aki kezén lévő karkötővel valami villámot csinált.


Maga film stílusa hasonló mit most a Doctor.who (ki vagy doki.)


Aki tudja a címet legyenszives mondja meg.


2010. ápr. 5. 16:37
 1/5 anonim válasza:
Nem a csillagkapu?amúgy a doktow whot én is nagyon szerettem:)
2010. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csillagkapu azt még most is adják talán, de ezt már régóta nem.
2010. ápr. 6. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez lesz az, sajnos magyarul nem találtam róla túl sokat. Ez egy ausztrál-lengyel sorozat volt.

A címe Mágusok (Spellbinder), és annak idején én is néztem.

2010. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ez volt az köszönöm "Land of the Dragon Lord"

Megnézném most még egyszer, de nem hiszem, hogy bárhol megtalálnám vagy leadná a valamelyik tv. Akkoriban szerettem, de már szinte semmire sem emlékszem belőle azthiszem 4-5. voltam általánosban.

Lehet, hogy már nem nyűgözne le :)

2010. ápr. 9. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Angolul le lehet tölteni. Én is szívesen megnézném még egyszer. Nekem a zenéje tetszett nagyon. Na meg a főszereplő... :)
2010. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!