Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Requiem egy álomért c. film...

A Requiem egy álomért c. film tényleg olyan nagy hatással van az emberre, hogy nem is ajánlott egyedül megnézni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 17:22
 1/8 anonim válasza:
91%
Én láttam a filmet,és hát,mit is mondjak...Nem voltam elragadtatva tőle.Rám csak a zenéje volt nagy hatással,semmi több.De mindenki más.
2010. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sok embert tényleg sokkol.Rám például nem volt olyan nagy hatással,de tetszett ennek ellenére.Én egyedül néztem,szerintem nem kel ehhez társaság,mert inkább ilyen elgondolkozós film.
2010. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

én is egyedül néztem, érdemes megnézni, bár láttam már jobbat.

ha olyat akarsz ami hatással van rád nézd meg a Halálsoron(The green mile) című filmet.

2010. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is így gondoltam, hogy ha már először nézem, akkor nem "rontom el" azzal, hogy társaságot hozok ide, és ne tudjak a film közben kikapcsolódni. vagy valami ilyesmi...:)

Igen, arról a filmről már hallottam (Halálsoron), köszönöm. :D

2010. ápr. 5. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan megnézheted egyedül, én is úgy néztem és túléltem :) egyébként nagyon jó film, érdemes megnézni
2010. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már megnéztem, tegnap éjszaka, hát utána tényleg lehangolt voltam egy kissé, aludni sem bírtam, de azért furcsa, hogy mire képes a drog...

Köszönöm a válaszodat:)

2010. ápr. 6. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Rám nem volt nagyhatással. Talán egy picit. Mert mindenkit drogosnak néztem utána. Nekem nem volt lehangoló, 13 éves lány létemre.
2011. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta már rájöttem, mi a lényege, mondanivaló, stb. imádom.
2011. ápr. 21. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!