Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire lehet nehéz egy...

Mennyire lehet nehéz egy hetero férfinek eljátszani egy meleg/gay szerepet, és pl smárolni egy másik férfival?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 22:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
Bár én nem tartozom a hetero férfi kategóriába, de van ilyen ismerősöm akinek már volt meleg szerepe, és elmondása szerint neki nem volt nehéz.
2016. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ők is tudják, hogy nem érdemes ezen problémázniuk, mert nagyon gyorsan találnak a helyükre olyan színészeket, akiknek ez nem okoz gondot.
2016. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy színésznek ez nem gond, teljesen odateszi magát a szerepbe.

Ha mégis undora lenne, akkor is le lehet győzni a cél érdekében. Én meleg vagyok és anno a suliban előadtunk egy színdarabot, egy lánynak kellett csókot adnom. Ráadásul ki nem állhattam őt mint embert. Nem haltam bele, de megtöröltem a számat előadás után.

2016. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Erről a Shameless jutott eszembe.. Gallavich ❤
2016. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!