Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Első horror film? 16/L

Első horror film? 16/L

Figyelt kérdés

A régebbi vagy az újabb horrorok a durvábbak?

Igazából nagyon ijedős vagyok, szóval lehet mégsem olyan jó ötlet már horrort nézni... talán pár év múlva. :D Viszont egy-kettő története, kivitelezése nagyon érdekelne. Ti mit néztetek először és hány évesen? Megbántátok? :)



2016. ápr. 8. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Régebbiek durvábbak, újabbak 90%-a ilyen fos slasher gore shit.
2016. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valahol a kettő között szerintem, de minden évre jut pár gyöngyszem, 2015 is jó év volt ilyen szempontból.


elsőnek: régen ugyanannyi igénytelen fos gore volt, sőt anno még az effektek is szarok voltak többnyire.

2016. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak a réginek még úgy is volt hangulata valami egyedi. Mameg tömeggyártott szarnak hat minden. Persze személyfüggő, engem pl lekötnek a kézikamerás cuccok, más utálja.
2016. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Az első horror amit láttam az a barlang sorozat volt, rohadt jót nevettünk rajta (folyt a vér meg undorító volt kb pár jump scareel) 15-16 évesen nem tudom mennyi voltam. A következő az átok 2 volt...na én olyan vagyok, hogy közben röhögök amíg a többiek sikítoznak, aztán ők nyugodtan alszanak, én meg 1 hétig lámpa mellett filózok éjjel és a saját árnyékomtól is beijedek. Nem bántam meg hogy megnéztem, de ilyen lelki terroros horrort nem fogok soha többet nézni az biztos.

Szóval nem attól függ hogy mikor készült (egy idő után) hanem hogy mire megy rá. Undorításra vérrel meg trancsírozással, vagy terrorizálja a lelkedet. Manapság inkább a második kategória van ahogy én látom.

2016. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
manapság futószalagon jönnek a fos megszállós kísértetes filmek álljunk már le ezzel a manapság baromsággal ha már fogalmad nincs hogy miről beszélsz
2016. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12-13 évesen láthattam a Sikoly-filmeket (vagyis az első hármat), nem bántam meg, a mai napig szeretem őket. Aztán egészen sokáig egyáltalán nem néztem horrort, kb. 20 éves korom körül fedeztem fel a műfajt.

Igazából filmfüggő, hogy félelmetes-e vagy nem, nem korszaktól függ.

2016. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok nagy horror film rajongó,de a régieket érdemes megnézni.Jókat hallottam róluk,viszont az újjakról halvány lila gőzöm sincs. Először talán a Sikoly c. filmet láttam kb. 10 éves koromban.Inkább érdekes volt számomra,mint ilyesztő. Viszont a Kör 1-2-n már teleraktam a gatyám,12-13 évesen :D
2016. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyolcadik utas:a Halál (kb. 8 évesen)
2017. jan. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!