Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vikingek című sorozat 4....

A vikingek című sorozat 4. évadjához lesz magyar szinkron?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,itthon is nagyon sikeres sorozat és 100% hogy még nyár vége előtt leszinkronizálják
2016. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lesz. Elég sikeres és a Viasat állandóan ismételgeti. Igazából nem tartom kizártnak, hogy egy újabb Vikingek maraton keretein belül (ami az elmúlt években többször is megismétlődött) fogják leadni a 4. évadot is, viszont ahhoz szerintem bevárják, hogy az angol premier lemenjen. És azt sem tartom kizártnak, hogy az 5. évadhoz közeli időpontban lesz ez az esemény. Sőt igazából mivel a 4. és 5. évadot egyszerre forgatták, lehet hogy itthon a két évadot egymás után fogják leadni szinkronnal, az viszont csak késő ősszel, vagy télen lehetséges.


Minden esetre elég nagy csend van az itthoni premierrel kapcsolatban és ez szomorú. :(

2016. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. Tavaly is hirtelen a semmiből tudtuk meg hogy mikor lesz a szinkron,és 2 héttel rá jött is
2016. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azt olvastam, hogy 2016 októberben fogják leadni szinkronnal.
2016. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Már október van...remélem tényleg a hónap során műsoron lesz!
2016. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sziasztok! Melyik csatornán nézitek a sorozatot? Tudni már, hogy mikor jön a 4. évad 2. fele? :)
2016. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

De most komolyan, mikor jön a szinkron?

A 3-nak ilyenkor már megvolt tavaly.

2016. nov. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
December 2. 22.00-tól dupla résszel a viasat6-on
2016. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

És hol lehet online megnézni? Mármint szinkronosan

Én sehol nem találom megpróbáltam az indavideo,videa,sorozatbarát, sorozatjunkie, dmdamedia és sehol nem találtam meg magyarul

2017. szept. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!