Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime ennek a filmnek?

Mi a cime ennek a filmnek?

Figyelt kérdés
Szoval, lattam regen egy filmet, de nem emlekszem a cimere. Amire emlekszem belole az az, hogy van egy fiatal lany meg egy fiu akik, nagyon jo baratok, talan tobb is mint baratok. Eltervezik a jovojuket, hogy a nagyvarosba mennek egyetemre es utazgatnak talan. A fiunak faratnoje lesz, a lany csalodott es ennek kovetkezteben egy alkalmi partnert valaszt. A lany terhes lesz, nem utazik el a baratjaval, es el is titkolja elole h varandos, illetve nem igazan tartjak a kapcsolatot. Megtartja a gyereket, az elejen nem erez kotodest hozza, de megszereti es meg is szuli. Az ido mulasaval ujra felveszi a fiuval a kapcsolatot, a lany meg mindig probalja titkolni hogy anyuka lett, de vegul kiderul, ahogy az is hogy a fiu sikeres lett de nem boldog...es meg tortenik par dolog, de kb ennyire emlekszem... cim?

2016. ápr. 9. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék. Pont mostanában gondolkoztam rajta, hogy megnézném újra, de nem tudom a címét...
2016. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valaki tudna segiteni?
2016. ápr. 11. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez így eléggé sablonos szappanopera-szerű családregénynek tűnik.... kb minden héten van ilyesmi valamelyik csatornán
2016. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de nem csak ennyi a tortenet es fontos lenne, mivel ajanlanam valakinek...

arra meg emlekszem hogy a terhessege alatt mikor meg utalja a babat, filmezes kozben rateszi a pocakjara a popcornnal teli talkat..

meg van egy olyan is benne, hogy osszejon a gyerek apjaval, de rajon hogy az megcsalja egy hotelban..

ah, jo lenne tudni a cimet

2016. ápr. 11. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szinte random választhatnál egy hasonló filmet. De egy olyant, aminek már megvan a címe is.
2016. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Ahol a szivárvány véget ér-re gondolsz szerintem :)
2016. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, ez az :D Nagyon szepen koszonom!
2016. ápr. 25. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!