Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz az alkonyatnak 6. része?

Lesz az alkonyatnak 6. része?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam hogy stephen meyer lehet hogy ír történetet jacobrol és renesmeerol de hogy abban nem nagyon lesz benne Edward és Bella és arról is olvastam hogy valaki megfog benne halni.Ugyhogy mostmar teljesen össze vagyok ezzel kapcsolatban zavarodva

2016. ápr. 14. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Még jó, hogy Stephenie Meyer írta, nem pedig Stephen, ami amúgy férfi név.


És nem, nem lesz hatodik része, és nem ír könyvet Jacobról és Renesmeeről. Már mondta, hogy végzett ezzel a Twilight bulival, és ha vissza is jönne, még a Midnight Sunnal is tartozik az olvasóknak, amit sosem fejezett be.

2016. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már írt új Alkonyat könyvet, de majndem ugyanaz, mint az eredeti. Csak felcserélt benne pár dolgot, pl. a lány a vámpír és az ember a fiú.

Magyarul még nem jelent meg. Angolul tavaly jelent meg. [link]

2016. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 bocsi csak nem tudtam hogyan kell írni és köszi a válaszodat,kár hogy nem lesz folytatása :(

#2 De akkor az már nem az igazi alkonyat hanem csak egy másik változat :( de azért köszi az infót

2016. ápr. 14. 22:07
 4/4 anonim válasza:
Az alkonyat a kedvenc filmem nekem is fontos lenne mikor jön ki a moziba mert a moziba fogom megnézni... mert most 2017 van és nem jött ki sajnos csak ugyanazokat a részeket adják!
2017. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!