Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hazaárulásnak számít más...

Hazaárulásnak számít más nemzet himnuszát szavalni?

Figyelt kérdés
Itt születtem, a nevem is magyar, de nem annak tartom magam, viszont most suliban a himnuszból és a szózatból lesz felelés, amit meg akarok úszni, mert egyszeruen képtelen vagyok más országot dicsoiteni ezzel, foleg hogy nem is szeretem magyarországot...
2016. ápr. 14. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem rajongok az országért, és nem is szeretem, hogy ide születtem, de nem vetem meg a magyar Himnuszt. Mondjuk nem a legjobb. Más országoké olyan vidám, a miénk meg olyan lehangoló.
2016. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem is az a bajom vele, hanem ez olyan mintha magyarnak vallanám magam és inkább bevállalom a két egyest, minthogy eloadjam a nagy "hazafit" csak mert ide születtem
2016. ápr. 14. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel ha szerelmes verset kell szavalni, akkor bevállalod, hogy szerelmes vagy a költő szerelmébe... Vagy nem értem a logikát.

Ne parázz ezen.

2016. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
És ennek mi köze a filmekhez, sorozatokhoz?
2016. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó számból vetted ki a szót. Egyébként neked teljesen más fogalmad van arról mi az, hogy hazaárulás, mint minden más embernek. Ha pl információkat adzs ki egy olyan országnak aki Magyarország pusztulását akarja, akkor az már inkább számít annak.
2016. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Véletlen ment ide, észre se vettem eddig, de amióta újítva van az oldal, nem írtam ki kérdést és ezzel szenvedtem hogy hogy kell, csak pont ebben a témában olvasgattam szóval bocsi:Dd

Az, hogy bennem ez rossz érzést kelt, nem azt jelenti hogy más fogalmam van errol mint bárki másnak

2016. ápr. 15. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!