Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani jó filmeket,...

Tudtok mondani jó filmeket, amikben Norman Reedus vagy Andrew Lincoln szerepel? (Walking Dead szereplői)

Figyelt kérdés
Láttam, hogy Normannak van egy Sky című filmje, de sehol sem találtam magyarul vagy feliratta. Tudtok róla valamit?

2016. ápr. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából szerelem. Az általad írt filmet nem ismerem.
2016. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Norman Reedus-tól még ott van az Air, magyarul Légszomj.
2016. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az "Igazából szerelmet" ismerem, ebben Andrew játszik.
2016. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normannek sok van: Penge 2, Testvérbosszú, Mimic (asszem), Hello Herman, Triple 9, Air, Sky, meg van még sok. Szerintem guglizz rájuk :)
2016. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Norman Reedus filmek:

[link]


Andrew Lincoln filmek:

[link]


Itt megtalálod a filmek értékelését, így el tudod dönteni melyiket nézed meg. Az egyes filmek tartalmáról meg hosszabban olvashatsz pl. a Port.hu-n.

2016. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minden válaszolónak :) <3
2016. máj. 16. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Norman Reedus a Sötét öböl című filmben volt még nagyon nagy.Elég elvont,szóval aki nem szereti az ilyesfajta mozit,az inkább ne nézze meg.
2018. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!