Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyre unalmasabb a Vámpírnapló...

Egyre unalmasabb a Vámpírnaplók. Ti, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Egészen úgy az 5. évadig élveztem a sorit, teszem hozzá nem vagyok hajlandó magyarul nézni annyira szar a szinkron, szóval addig élvezhető volt. Aztán még a 6. úgy ahogy elment nekem az már bonyolított a dlgokon hogy 6 éve mindenki meghalt már többször is és mást nem tudtak kitalálni, de még az is úgy ahogy elment. De ez a 7. évad rémálom. Elena nem hiányzik hányok tőle mert állandóan bőg. Kit érdekel. Bonnie meghal már 74618274618.-ára aztán ott van Stefan és Damon örök és feloldhatatlan testvérköteléke, hogy amíg Damon él addig Stefan nem lesz boldog. Semmi új nincs benne. Kezd leáldozni a sorozat csillaga. Amilyen jól indult, úgy nem tudják már sehogy sem folytatni. Ja meg mindenki kefélt már mindenkivel. Ez is olyan mint egy doboz aranyhörcsög. Váltják egymást. Pff...

2016. ápr. 22. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyre rosszabb
2016. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én már csak Damon miatt nézem, de kitartok, annyira nem rossz, nem unalmas, még meg tudnak lepni. Ez sosem akciósorozat volt, hanem lelkizős.
2016. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én valahol Jenna halálakor hagytam abba, aztán bele-belenéztem, de nem érdekel.

A szinkron fhos, de hát hol nem?

2016. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek a kerdezovel teljes mertekben, en sem nezem angolul. Nalam Stefan az egyetlen indok/ok amiert meg nezem a sorozatot.
2016. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!