Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény a Trónok Harcáról?

Vélemény a Trónok Harcáról?

Figyelt kérdés

Milyen korosztálynak ajánlanátok, miről szól, szerintetek milyen?

Azért kérdezem, mert a barátaim fele imádja, a másik fele szerint meg csak a szexről szól, és dögunalom az egész.

Szerintetek?



2016. ápr. 24. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen korosztálynak?

Szerintem 16-os karikával menne a tévében.


Miről szól?

Spoiler nélkül arról, hogy Robert király Segítője meghal, ezért Északra megy,hogy a gyerekkori barátját, Nedet nevezze ki Segítőnek,amit Ned nem akar. Az előző Segítő felesége és Ned felesége testvérek, és első olyan üzenetet küld, amiben az áll,hogy a férjét a királyné családja ölte meg. Így Ned elfogadja a posztot, mert kiakarja deríteni,hogy mi történt a Segítővel, és a családja kb. felével a fővárosba utazik nyomozni,de egy kígyófészekben találja magát, ahol mindenki mindenki ellen tevékenykedik, mindenki kapzsi és becsvágyó, hatalmat akarnak szerezni, míg a király csak iszik és kur-vázik.

Más részt Északon, a Falon túl, lassacskán életre kelnek a holtak, illetve a vademberek egy nagy csoportba verődnek,hogy rárontsanak a királyságra.

A szomszéd kontinensen pedig az előző uralkodó család 2 utolsó tagja próbál magának hadsereget szerezni,hogy visszatérjenek és visszafoglalják a trónt.


Egyáltalán nem csak a szexről szól, az csak marketingfogás az HBO-tól. És nem is dögunalom.


Szerintem milyen?

Ha a könyveket, amik alapján készül, nem ismered, akkor élvezhető. De a könyvekhez képest gyenge.

2016. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is 16-os karikával menne, ennek ellenére fiatalabbak számára is élvezhető(14)

A középkorban játszódik egy fantázia világban. Majdnem mindenki az uralomra törekszik. Nagyon jó és csavarokkal teli történet. Csak ajánlani tudom.

2016. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Hát én meg 18 alatt nem ajánlanám. Én elmúltam 30, imádom a fantasyt, de ezt egy évad után feladtam mert túl gyomorforgató. A szexjelenetekkel nem lenne bajom, de amúgy a sztori nagyját az teszi ki hogy kit milyen válogatott szadista módon nyírnak ki. A férjemnek ugyanez volt a véleménye. Nagyon nem örülök hogy ilyen irányba tart a világ, ahol ezeken a jeleneteken szinte senki sem akad fenn. Nem volt amúgy unalmas, bár engem zavart hogy a történetszálak nem kapcsolódnak egymáshoz (de mondom, ez az első évad volt, meg a második legeleje, nem tudom később ez változott-e).
2016. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Senki nem akad fen? Keress rá youtubeon a nézők reakcióira... :D

Amúgy meg kb. ugyanilyen kegyetlen világot élünk, csak vannak akiket nem érdekel és nem törődnek vele.

2016. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb a könyv. Vannak benne durva dolgok, de hát egy középkori hatalmi játékos sztoriról van szó. Nem egy tündérmese, épp ezért szeretik sokan, mert olyan szempontból realista, hogy ha itt valaki elront valamit, bizony simán meghalhat, nem úgy mint a hollywoody futószalagos filmekben ahol a főszereplő, a gyerek, meg a kutya még egy atomrobbanást is túlél.
2016. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ja 16-18-as karika főleg.Ha szeretsz olvasni akkor inkább olvasd el a könyveket mert a sorozat ahhoz képest borzalom.(lett az 5. évadtól).De ha nem olvastad a könyvet akkor még élvezhető.
2016. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb sorozat, amit valaha láttam.

A könyvek nyilván jobbak, de mivel csak nemrég kezdtem el olvasni és az első könyv közepén járok, ezért csak a sorozatélményem alapján nyilatkozhatok. :)

2016. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!