Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felismeri valaki ezt a francia...

Felismeri valaki ezt a francia filmet?

Figyelt kérdés

Annyira emlekszem belole, hogy drama es francia kozepiskolasok foleg a foszereploi, tobben is beleszeretnek a tanarukba...de legalabbis 2 lany biztos. Maga ez a resze nem erdekel, csak valahogy felkavaronak ereztem es kivetelesen az emberek is szepek voltak, eleg reg lattam, most viszont valamiert bevillant.


Egyebkent ha van meg drama/vigjatek kategoriaban francia film, amit kedveltek (vagy akar nem francia) irhatnatok cimeket, koszonom. :)


2016. ápr. 25. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg ez: Francia szépség (2008)
2016. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez az, nagyon koszonom. :) Esetleg ha meg tudnal par film cimet nagyon megkoszonnem. Ha beirom a googlbe, hogy francia filmek, akkor csak a regi nagy klasszikusokat dobja ki, en meg pont nem azokra vagyok kivancsi.


VOlt meg egy film, amit nagyon szivesen megneznek ujra. Ott lakast cserelnek az illetok(manapsag ez eleg divatos, nem jut hirtelen eszembe a neve) es aki Parizsba kerul eleg nagy kalamajkaba keveredik, esetleg valaki tudja a cimet?

2016. ápr. 26. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Nekem A küzdők/Les combattants (2014) című film nagyon tetszett, nem is olyan régi.


A lakáscserés talán ez lehet, de csak egy bátortalan tipp: Még mindig lakótársat keresünk/Les poupées russes (2005)

2016. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!