Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Conan detektív csak szerinte...

A Conan detektív csak szerintem kezd unalmas lenni?

Figyelt kérdés

816 rész telt el, és:

- még mindig 1. osztályos. Pedig legalább harmadikosnak kéne már lennie.

- még mindig nem leplezte le a Szervezetet, de még annyi esze sincs, hogy elkerülje őket

- még midig nincs az APOTOXINNAK végleges ellenszere


816 rész így már eléggé unalmas.


2016. ápr. 26. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Jogos, szerintem több szervezetes rész kéne, mert azokban legalább van valami, nem csak egy bűntény és két perc múlva már meg is van oldva. De azért megnézném már Kogoro bát mikor megtudja, hogy nem is ő oldotta meg az eseteket.
2016. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Minek?

Úgysem kapja el Gint és Vodkát. Még a góré nevét sem tudja. Csak a számát, de azt már rég megváltoztathatta.

Szóval...

2016. ápr. 27. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
De amúgy én nem vágom mit izélnek ennyire, előbb utóbb majd csak megnő, és csak max 8 év van közte meg Ran között, látni olyan párokat, ahol nagy a korkülönbség, most nekik mit számít :D
2016. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

10 év van köztük.

Az OVA 8 eljátszott ezzel a gondolattal, de ott Conannak peche volt.

Azonba nagyon irritáló, hogy még mindig elsősnek állítják be, hiszen 1-345 rész között telt el 9 hónap. (Februárban kezdődik a történet, és akkor volt a Halloween party.)

Szóval legalább másodikos-harmadikosnak kéne már lennie, Rannak meg fősulisnak/egyetemistának.

2016. ápr. 27. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Anime logika. Tényleg kéne már valami haladás az ügyben, mert a narutonál is hamar meguntam, hogy végtelen ciklusban halad a történet :D

Amíg persze van pénz belőle halad a történet, de pontot tehetnének végre a Fekete Szervezet ügyére, Shinichi visszaváltozhatna meg egyebek. Nekem nem lenne bajom, ha ügyeket oldanának meg továbbra is, hisz vannak igen érdekes ügyek is köztük, de a főtörténet tényleg kezd unalmas lenni így, hogy semmit nem kezdenek vele :D

2016. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!