Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harca! Más is van...

Trónok Harca! Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Senkinek nem szeretnék beletaposni a lelkébe, de komolyan nem értem azokat, akik Jon Snowt tartják a sorozat fénypontjának :D

Nekem már a kezdetektől fogva, noha nem unszimpatikus, de teljesen semleges érzéseket váltott ki belőlem, valahogy egyáltalán nem fogott meg élete története, holott az ő sztorija kellett volna, hogy legyen a legizgalmasabb az egész sorozatban. Sem a sorozatban sem a filmben nem örültem, ha őt mutatták, mert konkrétan a színész is és a karakter is elintézte, hogy végig unjam azokat a részeket, ahol az ő szemszögéből látjuk a dolgokat.

Természetesen tiszteletben tartom mindenki véleményét és persze mindenki más karaktereket preferál, nekem is megvannak a magam kis kedvencei, de az a hiszti, ami Jon körül forog az néha kikészít. Főleg mióta meghalt.

Természetesen ismerem a vele kapcsolatos teóriákat (R+L=J), de most akkor ez már tény??? Ezt az írók is megerősítették?

Mert némely ember a rajongó csoportokban úgy beszél róla, mint ha ez már 100% biztos lenne és Jon lenne majd az, aki megmenti a világot miután visszatért a halálból.

Nekem az a véleményen Jonról, hogy semmivel sem fontosabb karakter, mint annak idején Ned vagy Robb volt. Most őt is elérte ugyanaz a vég, elárulták, kész, ennyi, beadta a kulcsot.

Kicsit már furának találom, hogy mindenki őt akarja visszahozni a halálból. Miért pont őt? Mitől olyan különleges? Ha eltekintünk a R+L=J teoóriától (ami legfrissebb értesüléseim szerint még mindig nincs alátámasztva), akkor vajon mit adott ő a sorozathoz hozzá?

A kérdésem tehát az, hogy van más is, akit teljesen hidegen hagy ez a Snow gyerek és nem esett teljes testsúlyával depresszióba a For the Watch résznél? :D



2016. ápr. 26. 22:19
 1/10 anonim válasza:

Van. Unom már az ilyen tipikus végtelenül erkölcsös szereplőket. Ahogy az életben sem minden fekete-fehér.. Na de ez csak egy sorozat.

Amúgy kik a kedvenceid? Nekem Tyrion meg Margaery.

2016. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Messze nem olyan erős a karaktere, mint ahogy egyesek siratják Havas Jon-t. A sorozat legszórakoztatóbb embere Tyrion, na ha ő meghalna én bőgnék.
2016. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én se értem ezt a rinyát a halála miatt.Unalmas karakter volt.A Fal története érdekes de maga a karakter nem..Tyrion na igen ő király.Megérdemelten.
2016. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Én személy szerint ezt a Tyrion 'hájpot' kezdem egy kicsit sokallni.
2016. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A vak is látja hogy nagyon sokat fektetett az író Jon karakterébe (az anyja körüli rejtély, a karakterfejlődése stb.), túl sokat ahhoz hogy csak egy újabb hulla maradjon.


"semmivel sem fontosabb karakter, mint annak idején Ned vagy Robb volt"


Az ő küldetése mint éjjeliőr (a holtak visszaverése) fontosabb mint a trónért folytatott harc (ezt még Mormont parancsnok is megmondta).

2016. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én bírom a Snow gyereket :D

Mint azt mondtam senki kedvenc szereplőjét nem akarom kritizálni, de valahogy sokkal jobban megértem azokat, akik pl Jamiet favorizálják vagy akár Cerceit vagy Tyriont vagy Danyt. De ha még valaki Stannisért is van oda meg vissza még azt is megértem...de Snow gyerek...nagyon nagyon remélem, hogy nem hozzák vissza és egy sokkal jobb, figyelemre méltóbb karakter szemszögéből láthatjuk a Falnál lévő történéseket. Mert itt a lényeg...a Falnál lévő dolgokon van a hangsúly, de Jon miatt szabályosan untam ezeket a részeket.

Egyébként az én kedvenceim: Arya (bár ő inkább csak az elején volt nagy kedvencem, most már egyre kevésbé izgat a sorsa),

Dany,

Jorah,

Tyrion,

Jamie,

Melisandre (bár mikor Shirent megégette, akkor nagyon utáltam),

meg amíg élt addig Eddard Strak is nagyon jó volt.

2016. ápr. 29. 17:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Javítás: " Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én nem bírom a Snow gyereket :D "
2016. ápr. 29. 17:26
 8/10 anonim ***** válasza:

" valahogy sokkal jobban megértem azokat, akik pl Jamiet favorizálják vagy akár Cerceit" ..


ja pártoljuk csaka vérfertőző gyilkos bagázst.



személy szerint jon nem a kedvencem, csakúgy mint dany sem, de mindkettőjük storyát érdekesnek tartom.

2016. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem azért érdekelnek, mert vérfertőző kapcsolatot folytatnak :)

Karakterüket tekintve köröket vernek Jonra. De ez csak az én véleményem.

2016. júl. 16. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:
en mindent lannistert szivbol utalok, tehat ebben sajnos nem tudok allast foglalni, jon meg annyira nem izgat, hogy a jellemfejlodeset tanulmanyozgassam. :)
2016. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!