Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a "Középsuli...

Mi a véleményetek a "Középsuli" című sorozatról?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szerettem,mindig vártam,hogy mikor jön ki az új rész de már koránt sem szerintem annyira...Maga a sorozatnak szerintem semmi mondanivalója nincsen,egy két szereplő rettenetesen irritál,főleg,hogy a közösségi oldalak ezzel a sorozattal vannak teletömve. Még régebben említették,hogy ez a sorozat,azért jött létre,hogy segítsenek a fiataloknak,de csak rossz példát mutat pl.:a tanároknak visszaszólogatás,garázdálkodás és majdnem minden részben valami csajozós/pasizós jelenet is van.A 12-13 éves korosztály pedig követi a példát... Sokat csökkent a sorozatnak a színvonala.Töltöttek fel olyan videót amiben versenyzett Bende meg Eszti,hogy ki tud hamarabb megenni egy fél citromot...És ezt KIHíVÁSNAK nevezték..Eszem megáll:D Minden reggel kéne megenni egy fél citromot,nem pedig kihívás címmel feltölteni...

A másik dolog ami nagyon kiakasztott,hogy nemrég meglett a 100.000 feliratkozó és ugye mikor meglesz egy csatornának a 100.000 feliratkozó,kap a YouTube-tól egy ezüst Play gombot.Gondolnám,hogy 100.000 feliratkozó,akkor valami nagy dologgal rukkolnak elő,erre ketten kibontják,egy köszönömöt mondanak és így ennyi.. Azért ez szerintem elég nagy tahóság volt:/


Nektek mi a véleményetek a sorozatról? Netán valaki egyért velem vagy azzal amit most leírtam?



2016. ápr. 28. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igénytelen és egyáltalán nem tükrözi a valóságot. Középiskolás vagyok de egy olyan személyt sem ismerek aki bármelyik szereplőre hasonlítana.
2016. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Elejétől fogva nem értettem hogy adhatnak egy ilyen "sorozatra" pénzt. A szereplők is egy bizonyos körből kerültek ki, többségük internetes celeb.

Konkrétan 10/0 az egész. Felesleges és butítja a naiv tini korosztályt.

Régen (lassan 10 éve) volt egy sorozat az M1-en "Klipperek" néven, az volt hasonló, de jobb is mint ez.

2016. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

A Videómánia miatt ismertem meg anno ezt a "sorozatot". Azóta is meg-megnézem az új epizódokat, de szigorúan csak 1,5, vagy kétszeres gyorsításban, mert úgy hamar túl vagyok rajta. Eddig legalább az olyan sz@r, hogy már röhejes kategória volt, most már egyszerűen csak sz@r.

Néhány éve fejeztem be a középiskolát, de ahogy ezeket az ökröket elnézem, nem is bánom, hogy nem vagyok fiatalabb. Egészen elképesztő, hogy mekkora generációs szakadék keletkezett a korosztályunk között, ilyen kis idő alatt.

A világ nem vesztene sokat, ha az egész középsuli eltűnne a retardált szereplőivel együtt.

Az epizódok példaértéke egyenlő a nullával. Egyetlen olyan szereplő sincsen, akinek viselkedését követnie kellene a mai fiatalságnak.

A karakterek rettentően egysíkúak, amilyen jelzőt kaptak a sorozat elején, annak megfelelően kommentálják az eseményeket azóta is. Pl. tök mindegy, hogy miről van szó, az egyik lány mindig a plázákról beszél, a másik túl bamba, hogy bármihez hozzászóljon, a harmadik mindig a körtékről és a malacokról beszél és így tovább.

Ami még szintén nevetséges, az az iskola ügyeletes alfahímje, Bende. Ilyen rakéta melleket még egyetlen fiún sem láttam, ráadásul még bénán is néz ki. Fogalmam sincs, hogy gondolhatták ezt komolyan a készítők.

Emellett az a hülye hajú gyerek, azt hiszem Olivér, olyan irritáló, hogy legszívesebben máglyára vetném ér örömtáncot járnék a tűz körül.

Volt benne egy lány, aki esetleg valamilyen példát mutathatott volna. Elvileg strébernek volt beállítva, de gondolom ez túl snassz volt a készítőknek, így ő megk.rvult a sorozat folyamán.

Összefoglalva a dolgot, nem értem, hogy hogy engedélyezhetik ennek szennynek a terjesztését. Míg más dolgokat, pl. rajzfilmeket cenzúráznak, mert egyes jelenetek rossz hatással vannak a gyerekek fejlődésére, addig ez a sz@r szabadon felkerülhet és bárki megnézheti. Elég szomorú a helyzet.

2016. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Teljesen egyetértek veled...

2016. ápr. 29. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nagyon jó sorozat, sokat röhögök rajta :D Jobb, mint az Éjjel-nappal, meg a Barátok közt, meg ezek. :)
2016. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
pedig ritkán mondok egy magyar produkcióra, hogy jó. :D utolsó voltam
2016. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
szar
2016. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Naná, hogy szar és köze sincs a valósághoz. Vagy csak mi mentünk osztálykiránduláson szakadt faházakba meg olcsó munkásszállókra a ráckevei wellnesshotel helyett?
2017. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Tanítok... és semmi köze a hétköznapi iskolai élethez. Azonkívül semmilyen értéket nem képvisel. Tehát SZAR.
2017. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!