Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fear The Walking Dead című...

Fear The Walking Dead című sorozatról vélemény? Hány évad várható még ebből?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik ez a sorozat iszony uncsinak találom nektek ,hogy tetszik ? The Walking Dead közelébe nem ér. Nem követem tovább a feart csalódás volt számomra.

2016. ápr. 28. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyebár jelenleg a 2. évad elején tart a sorozat, de már biztosra vehető hogy lesz 3. évada is mivel az AMC megvásárolta. Szerintem - mint a TWD testvérsorozata - ameddig van rá igény (és a nézői adatok alapján úgy néz ki hogy van) menni fog a sorozat. Minimum vagy 5 évadot szerintem biztosan kihúznak belőle. Véleményem szerint abszolút nem vállalhatatlan a sorozat, ugyan olyan mint a TWD. Nekem már az kezd unalmassá válni, semmi fantázia nincsen már benne. Kéne már egy kis vérfrissítés meg valami eredetibb történés. Személy szerint én szereted a Fear The Walkin Dead-et, tetszik hogy olyan mintha az eredeti sorozat menne, csak más helyszínen játszódok, más szereplőkkel. Ha neked viszont nem jön be akkor ne nézd, ennyit tudok mondani. Nem kötelező. Ízlések és pofonok.
2016. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elkezdtem nézni. De nem fogott meg. Egyik szereplő sem volt szimpatikus, nem tudtam egyikkel sem azonosulni, nem tudtam egyikért sem izgulni, mint a WD-nél.

Szóval talán 4-5 részt láttam, aztán ennyi.

2016. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nézem, mert a sima Walking Dead helyett ilyenkor némiképp kárpótol. De közel sincs olyan jó.


Van egyébként egy olyan sorozat is, hogy Z Nation, na annak az eleje viszonylag gagyi volt, aztán humorosabbra vették a figurát... Azt jobban szeretem, mint a Feart-t.

2016. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Vélemény? Az van. Az oké nekem (tisztelet a kivételnek) addig hogy ez egy "tetstvérsorozat" meg az is hogy a nevéből illetően ez isegy zombisorozat,de az, hogy sem Rick,Carl,Deril vagy Michonne nincsenek benne,az abszolút kiverte nálam a bisztosítékot. Esetleg tehettek volna olyat bele,hogy aki mittomén eltünt szereplőt (merthát volt ilyen asszem) azt hirtelen zombiként ábrázolják.. Ami pl. múltkor is ment a sivatagban a vége fele lett jó amikor jöttek a zombik,és ahogy az várható volt akkor lett vége.. Meg ha már TWD,akkor legyen benne vér,a múltkori FTWD-ben is alig volt vér..1-2 pernyi volt és kész. Ez így nagyon lapos és érdektelen.
2016. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vártam, nem jött be. Unalmasnak, túl kiszámíthatónak érzem, jellegtelen katakterekkel. Eddig az egyetlen jó ötlet a websorozat bekúszása volt a sztoriba. Azért még nézem, mert nem megy a TWD, de nem várok már tőle sokat, ez persze még változhat is. A Z nation viszont élvezhető, ha szereted az abszurd humort.
2016. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azért tetszik, de persze a TWD-et meg sem közelíti. Nem szeretem a szereplőket, felőlem mindegyik meghalhat kettő kivételével. Szóval nem olyan jó, de azért nézhető.
2016. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát a the walking dead nyomába nem ér főleg hogy eggyetlen normális karakter volt benne aki persze meg kellett hogy halljon a 3.évad 1.részében na én tovább nem is néztem :(
2019. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!