Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítene valaki a letöltésben?

Segítene valaki a letöltésben?

Figyelt kérdés

Le szeretném tölteni ezt a "számot", de nincs a neten csak videóként. Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol tudom mp3-ba letölteni?

http://www.youtube.com/watch?v=Cw9eZMqli6Y&feature=related


Köszi!!!


2010. ápr. 7. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha Firefoxot használsz,ahhoz lehet tölteni a YouTube To
2010. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Bocs,rossz gombot nyomtam,szóval a 'YouTube to MP3' nevü kiegészítőt,amivel a YouTube-os videókat át lehet konvertálni mp3-ba.
2010. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

weboldal címe: www.video2mp3.net

youtube-on megnyitod a zenét amit tölteni szeretnél mintha meg akarnád hallgatni, aztán a CÍMSORT pl amit kiírtál a kérdésbe azt bemásolod, rákattintasz a magas minőségre, vagy ha angolul jelenik meg a 2.-ra alul és convertálás. miután lekonvertálta a megjelenő kép alatt megtalálod a donwload video-t. ezután már csak mappát kell választanod. jó töltögetést ;)

2010. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Akkor le is töltöm ezt a programot. Köszi még egyszer!
2010. ápr. 7. 20:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!:)
2010. ápr. 7. 20:17
 6/6 A kérdező kommentje:
20:15-nek nagyon köszönöm! Már sikerült is letölteni!:) Persze a többieknek is köszönöm a segítséget!:)
2010. ápr. 7. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!