Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mire enged következtetni a...

Mire enged következtetni a Krampusz c. Film vége?

Figyelt kérdés

(Spoiler!!!!)



Tehát van az adott befejezés, ám természetesen kissé homályos, hogy akkor most hogy is van. Egy ismerősöm szerint Krampusz a hógömbbe zárta őket, azonban szerintem a hógömbön keresztül figyeli az embereket(hisz Télapó is figyeli az embereket állítólag, tehát Krampusznak is kell valahogy). Most akkor hogy van?



2016. máj. 1. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Bezárta őket a hógömbe. Elvitte őket ahogy a nagyanyó szüleit is, különben ők se tűntek volna el.
2016. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bezárta őket a hógömbbe.
2016. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Snorri válasza:
100%
Teljesült a srác kívánsága, hogy olyan karácsonyuk legyen, mint régen. Megkapta. Örökre. Vigyázz, mit kívánsz.Tehát a hógömbbe zárta őket. De szerintem a te verziód is ugyanúgy lehet, és az happy end. 😊
2016. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bár szeretném azt hinni, hogy az én verzióm a befejezés. Na mindegy.:D

2016. máj. 2. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!