Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? Többi lent

Mi a film címe? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 3-4 hónapja megnéztem egy filmet, aminek nem emlékszem a címére. Arról szól, hogy van egy kislány akinek az anyja mindig új bébiszittert kell keressen, mert a kislány fegyelmezett és tisztaságmániás vagy valami ilyesmi. Rátalál az anyja egy tini lányra. Először a kislánynak nem lesz szimpatikus a bébiszitter, de utána megkedvelik egymást. A kislány apukája meg fog halni a végén és a lány haragudni fog a tinire ezért megkéri a kislány az anyukáját, hogy rúgják ki a tinit az állásából. A kislány elszökik a vidámparkban lévő körhintához amit saját magának kell tekernie hogy forogjon az a valami. A tini egyből ott keresi, mert még ő vitte oda őt.

Nem tudom, hogy mi a vége pontosan. Nagyon nagyon fontos a film címe!! Előre is köszönöm!



#film #lány #fegyelmezett #kell a film címe !
2016. máj. 2. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Nagydumás kiscsajok ugrik be, szegény, megboldogult Brittany Murphy-vel:

[link]

2016. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN!!! OMG!! NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM!!
2016. máj. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!