Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harca? MEGA HIPER SPOILER

Trónok Harca? MEGA HIPER SPOILER

Figyelt kérdés
Én megmondtam én megmondtam már tavaly júliusba, hogy Jon Snow visszatér de nem hittek nekem és úgy látszik, hogy a Tower of Joy mostanára már szerintem 100%-osan igaznak bizonyul mint teória csak az a kérdés hogy a jövőben ki fogja ezt bizonyítani szerintetek?

2016. máj. 2. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki tudta, hogy visszajön...
2016. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pff akkor szerintem te neked ez az első válaszod ezen az oldalon tudod te mennyien írtak olyan választ a kérdéseimre hogy "Melisandre nem tud feltámasztani",meg írtam olyat hogy ő az Azor Ahai de erre azt válaszolták, hogy "Melisandre félre értelmezi a tűzben a jeleket" úgy hogy ennyi na de szerinted igaz a Tower of Joy?
2016. máj. 2. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb olvasó már tényként kezeli, hogy Jon szülei Rhaegar és Lyanna. Mint ahogy azt is, hogy nem hal meg végleg. De mivel a sorozat eltér a könyvtől, így még nem tudni, hogy a könyvben hogyan lesz feltámasztva. Erőseb kétlem, hogy úgy, mint a sorozatban, mert ez kb. semmi se volt.
2016. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki tudta mert Kit Harrington elmondta.
2016. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hol? Küldj linket.
2016. máj. 2. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!