Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2000 után volt olyan disney...

2000 után volt olyan disney rajzfilm amiből lett tv sorozat? Ha igen melyikből? A zotropolisból lehet hogy csinálnak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A Lilo és Stitch-ből volt amerikai rajzfilmsorozat és japán animesorozat is.
2016. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Zootropolisról ugyan nem tudok, de az Aranyhajból elvileg jövőre jön sorozat. :)


[link]

2016. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van a herkulesből, tarzanból 101 kiskutyából, aladdinból is, sőt jelenleg fut a disney junioron oroszlánkirályos is, ami simba második gyerekéről szól.


A zootropolis eléggé új még, de nem tartom kizártnak, hogy 5 év múlva sorozatot készítsenek belőle.

2016. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért gondoltam a zootropolisra ,mert sok lehetőség lenne benne:nyomozös sorozat,egy város ami hatalmas sok lakossal akiket nem ismerünk, nick és judy meg ilyesmik.

2016. máj. 7. 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:
A Zootropolisból szerintem jobb lenne simán csak egy második rész. Ha sorozatot csinálnának belőle, túl átlagos lenne mindig a rendőrsztori, nem tudnának nagyot durrantani. És sajnos a karakterek modelljeit is le kéne butítani, aminek én nem örülnénk.
2016. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
miért kéne lebutitani? a dreamworks meg tudta oldani pl:kungfu panda,madagaszkár pingvinjei
2016. máj. 9. 20:16
 7/8 Shan-Yu ***** válasza:

Az Eszeveszett birodalomból is lett sorozat.

Volt régen A kis hableányból is, meg az Oroszlánkirály Timon és Pumbájából.

De próbálták ezt a Szépség és a Szörnyegeteggel, Atlantisszal, Hamupipőkével is. Azok nem lettek valami jók.

2016. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom így van-e biztosra, de úgy vettem észre a jobban pénzelő Disney rajzfilmeknek, szokott lenni egy sorozatuk. Álltalában, várakozásnak amíg elkészül a 2., vagy 3. rész. Az Oroszlánkirály nagyon híres, abból a Timon és Pumbát készítették.A Lilo és Stitchből, ugyan ezen a néven készítettek sorozatot. Legjobb tudomásom szerint a Micimackó is egészestés volt eredetileg. A 101kiskutyából is lett sorozat.A dzsungel könyve, a Hupikéktörpikék és még sorolhatnám... úgy, hogy szerintem, ha addigra nem felejtődik el, kapunk majd egy talán nem olyan szuperül rajzolt, de szép kis sorozatot a Zootropolisból. És a második részben, talán visszatérnek az eredeti storyhoz, talán nem... :)
2017. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!