Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez meik rész? (Trónok harca)

Ez meik rész? (Trónok harca)

Figyelt kérdés
Annál a résznél jártam ahol jönnek a mások.(Légyszi értelmes válaszokat adjatok!!)És ha már a részt akkor az évadot is mondjátok pls.. :'D Előre is köszi!:)

2016. máj. 3. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
4-5 évad. Több infó kellene.
2016. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
33%
helyesírási kéziszótáras rész!
2016. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírási szótár neked sem ártana kedves második!!!


"rencer" mi?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__7769613-w..

2016. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
:D
2016. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha arra részre gondolsz amikor a holtak serege szép lassan menetel a másokkal, akkor az a 2.évad 10.rész (utolsó), ott is a legvégén.
2016. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki! Nagyon köszi a válaszokat,és tipitapi..kedvéért :"melyik" (csak hogy boldog legyél)

Amúgy én nem vagyok valami sértődékeny,sőt még én is jót nevettem rajta mikor meg láttam! :,D KÖSZI!

2016. máj. 4. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
valóban 2. évad 10. része.Engem inkább az érdekelne h kifújja a kürtöt h jönnek, mert nem hiszem h a falról ellátnak odáig.
2016. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez jogos,de ha már így itt tartunk mióta vannak sárkányok :D (nem trollkodásból..muszáj volt ^^ )
2016. máj. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!