Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Irnatok nekem olyan filmeket,...

Irnatok nekem olyan filmeket, sorozatokat ami a kovetkezorol szol? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Olyan filmet ill. sorozatot szeretnek nezni amiben a lany mar nem hitt a szerelemben, de ugyanakkor varta hogy ratalaljon az igazi! Es a lany szemelyisege legyen kicsit arrogans,nem tul kedves,stb. Es barna hajú ha lehet. Koszonom elore is remelem valaki megszán valamivel :)
2016. máj. 4. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"a lany mar nem hitt a szerelemben, de ugyanakkor varta hogy ratalaljon az igazi!" Hogy micsoda? :D
2016. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez abszurd, szerintem ilyen film nem létezik! :D Honnét született meg a fejedben ilyen ellentmondásos ötlet??

Ráadásul hozzá még meghatározod a lány személyiségét is "legyen kicsit arrogáns", szerintem többre mész, ha amatőrként Te magad csinálsz egy ilyen filmet! :D

2016. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Spoiler alert

Brooklyn 99. Ott a kis fekete nem hisz a szerelemben, de rá talál az igazi. :)

2016. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na jó, de gondolom csak rátalál, nem pedig Ő maga várja, ha egyszer már nem hisz benne, és ez az, ami egymásnak ellentmond!
2016. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem nagyon létezik ilyen film, ill. sorozat,azért egy próbát megert. Köszi :D
2016. máj. 8. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!