Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan sorozatokat...

Dexer578 kérdése:

Mondanátok olyan sorozatokat amik hasonlóak mint a The Walking Dead?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy vége van e már vagy van pár évad de még mindig megy, csak hasonló legyen mind kategóriűba, mind műfajba. Nem kell feltétlenül zombikról szólnia, de sokat kerestem is és nem találtam. Nem szeretem az ilyen vámpíros sorozatokat, vagy vérfarkasos sorozatokat. Segítségeket előre is köszönöm.

2016. máj. 4. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hannibal - dráma, thriller, krimi
2016. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zombis sorozat még: Z Nation, Fear The Walking Dead (ugyanaz a sztori, de jóval uncsibb)


Revolution: megszűnik az elektromosság, ez is ilyen túlélős posztapokaliptikus.

2016. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Júniusban érkezik az Outcast! Ajánlom ajánlom, bár nem zombis, de remekmű nagyon ütős lesz és ha jól tudom ugyan az a rendezője, mint a TWD-nek :)

Az Into the Badlands-t is ajánlanám, az is jó! Zombimentes, de más világban játszódik :)

2016. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 íazazazazaza ***** válasza:

Revolution, régen kedvencem volt, csak kár hogy nem folytatták :c


The 100, mostani kedvencem, szerintem best of :D


Meg még Fear The Walking Dead, bár gondolom ezt ismered, ha meg nem akkor annyi róla hogy kicsit gyengébb mint a sim TWD, de a 2. évadban mostmár azért kezd beindulni :D


Üdv, :D

2016. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! :)
2016. aug. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!