Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Game of Thrones 6. évad 2....

Dead626 kérdése:

Game of Thrones 6. évad 2. rész most mi lesz Jon Snow-al? (SPOILER)

Figyelt kérdés

VÉGRE VÉGRE

Jon Snow feltámadt!!!

Most néztem meg a 6.évad 2.részt és véégree Melisandre feltámasztotta Jon-t!!!

Gondolom mindenki kicsit tudta magában hogy mindenki kedvence nemhalhat meg csak ugy és mindenképpen valahogy visszahozzák és voltak videók is arról a teóriáról amiről már gondolom rengetegen hallottatok az R+L=J


[link]


Már interjúkban volt arról szó hogy Jon Snow már nem tér vissza. De valami más talán fog?

Ezt úgy is érthetik hogy Jon Snow a havas fattyú már nem lesz és mivel lehet valahogy rájönnek a származására lehet hogy

Jon Targaryen

vagy Jon Stark

szóval mostantól nem lessz fattyú és rengeteg út nyílik meg neki minden irányba ha jól tudom akkor Danerys-el akkor unokatestvérek szóval az is elképzelhető hogy segíteni fog Danerys-nek

vagy az is lehet hogy mivel neki Stark vére es Targaryen vére is van lehet ő akar majd a trónra ülni bár ez szerintem nem annyira elképzelhető ugyanis hiába nemes a vére ő nemakarna a vastrónon ülni!Bár lehet hogy én gondolkodok rosszul.

Szóval szerintetek mi fog történni Jon-al?

Írjátok le nekem hogy ti mit gondoltok?



2016. máj. 7. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jon Stark nem, mert ehhez kellene egy király, aki törvényesíti őt. Ezt csak Stannis tette volna meg.

Jon Targaryen nem, mert egyrészt ez egyelőre egy teória, másrészt akkor is csak fattyú lenne és kellene egy ugyancsak kellene egy király, aki törvényesíti plusz egy apa vagy anya, aki igazolja az eredetét (vagy Howland Reed, ha hinnének neki egyáltalán).

Nem unokatestvérek lennének Danyvel, hanem Dany unokaöccse lenne, mint "Aegon", aki csak a könyvekben szerepel.

Hogy mi fog történni vele, azt nem tudni. Az 5. könyvnek ott lett vége,hogy megszurkálták, így a könyvekből nem tudni mi lesz, plusz ettől az évadtól mégjobban eltérnek a könyvektől, ezt maguk a készítők mondták.

De gondolom az lesz a sorozatban, amit Melisandre beharangozott, tehát hogy Jon háború vonul Ramsay ellen, majd később a Mások ellen.

2016. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként a lehető legrosszabb befejezés az lenne, ha Jon és/vagy Dany trónra kerülne.
2016. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Rob elvileg 'törvényesítette'.


Nem fog foglalkozni ilyen dolgokkal. Megküzd a másokkal, 'oszt' csókolom.

2016. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jon megöli azt a máskirályt így ő lessz az új máskirály. :D vagy a mostani máskirály lemondana a királyságról, és Jon lenne az új máskirály. A második elkébzelés azért lenne jó a másoknak,mert félig Targaryen, így valószínűleg megtudná ülni a jégsárkányt ami vagy Deres alatt van,vagy a Falban befagyasztva.
2016. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!