Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Need For Speed videójátékból...

Need For Speed videójátékból film adaptációról vélemény?

Figyelt kérdés
Sok videójátékból készült filmet láttam nem sok tetszett. Egyedül a TEKKEN volt tűrhető . Nektek,hogy tetszett az NFS film ? Magán véleményem,hogy nem hozta vissza a régi NFS ek érzését a film számomra egy mai Need For Speed játékot ért ez a film vagyis tök sz'r lett szerintem. Nem nézném meg újra többet vártam tőle ,de csalódtam hatalmasat .

2016. máj. 7. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, szerintem jó film. Bár nem a régi NFS-játékos részeket hozza vissza, hanem inkább a mostaniakat, ahogy mondtad, de ennek a lényeghez semmi köze! Például a játék régi részeiben a Lamborghini Diablo SV volt az egyik klasszikus, a mostaniakban pedig a Koenigsegg Agera R, és lényegében ugyanaz a kategória, vagyis méregdrága szupergyors sportkocsik, csak 2 különböző korszak képviselői, kb. 20 év van köztük, de ahogy a játékból megszokhattuk, az NFS is halad a korral, és ezt én inkább előnynek mondanám! Bár sajnálom, hogy meghal benne a legfiatalabb srác, de amúgy alapjában jól van összerakva a történet.
2016. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!