Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars fanok! Ti melyik...

Star Wars fanok! Ti melyik oldalt kedvelitek jobban és miért? Mi az ami az adott oldalban megfogott benneteket? (sith/sötét vs jedi/világos)

Figyelt kérdés
felszeretném mérni hogy itt az oldalon kb kik vannak többségben és hogy mi ennek az oka.. magamból kiindulva arra következtetek, hogy a sötét oldal kedvelői vannak többen :D de ha nem az se baj, csak érdeklődöm, ki melyiket szereti jobban :)

2016. máj. 8. 23:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

amíg írjátok a válaszokat, hallgassatok egy kis zenét :P


(darth sidius theme)

https://www.youtube.com/watch?v=Hhkr3TFkHPo


(darth vader theme)

https://www.youtube.com/watch?v=-bzWSJG93P8

2016. máj. 8. 23:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jedik


A sithekkel képtelen vagyok szimpatizálni, olyanok mint az állatok


Mellesleg a sötét oldal nem erősebb, csak "simább, könnyebben járhatóbb"

2016. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Sithek.
2016. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 forestpas3 ***** válasza:
52%

én igazából Revan parti vagyok ...

vagyis mind kettő

2016. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Talán a Yoda-módi.

Ugyebár ő sem csak jedi tudásra tett szert, hanem tudta kezelni a sötét erőt is.

2016. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi :)


Revant én is kedvelem, sokáig reménykedtem benne hogy a 7. részben ő lesz de csak egy Kylo Rent kaptunk. mondjuk ő se rossz karakter, van benne potenciál, ha nem baxxák el a jellemfejlődését akkor szerintem bevonulhat a nagyok közzé :)

2016. máj. 10. 01:37
 7/11 atrilas ***** válasza:

Jedik


nyugodtabbak, többen vannak, gyorsabb a képzés

2016. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

A sitheket kedvelem.

Sith önként lesz az emberből,vagy humanoidból.

A jediket viszont elrabolják kiskorukban.

Ha a köztársaságban születik egy csecsemő,akkor azt automatikusan tesztelik midiclorianra.

Ha pozitív,akkor azt lenyúlják a jedik.

Ez szerintem gáz.

A másik,hogy elvileg a jedik a béke őrei,a 2.-3. részben mégis egy rabszolga hadsereget vezetnek.

mert a klónok nem kapnak fizut,vagy szabit,semmit sem,ők rabszolgák aki meghalnak megnyomorodnak a semmiért és a jedik ezt nyugtázzák.

Aztán van még sok dolog ami miatt nem,de ez a 2 dolog a legellenszenvesebb a jedikben.

2016. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha a köztársaságban születik egy csecsemő,akkor azt automatikusan tesztelik midiclorianra.

Ha pozitív,akkor azt lenyúlják a jedik."


Tudtommal a szülőknek bele kell egyeznie, szóval mégse úgy megy ez, hogy lenyúlják a gyereket


A Jedik meg nem tehettek mást... Sidious belekényszerítette őket a háborúba

2016. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Shit mert a shitek az érzelmekböl meritenek eröt a jedik meg a lelki békéböl pl a star wars unleashed 2ben mikor drath vader megöli a szerelmed fel megy a furyd örök maxra és a karakter shitnek nevelték



+menő vörös fenykard

2016. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!