Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudtam máshova írni,...

Nem tudtam máshova írni, tudom hülyén hangzik, de szeretnék írni egy történetet amit megfilmesíthetnének, hogyan lehet ilyenre pályázni? Hogyan lehet egy stúdiónak elküldeni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
pályázni, hát előtte "kell írni" egy oboa darabot, azt kell "eljátszadozni" egy két embernek, utána van esélyes, hogy olanok sz**jál le, akik esetleg segíteni is tudnak
2010. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oboa darab?
2010. ápr. 8. 23:13
 3/4 A kérdező kommentje:
ja kis ironikus, faszi vagyok, de egy komoly választ vártam
2010. ápr. 8. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan, de majd egyszer szolj, ha nem jon ossze, rendezo szeretnek lenni :D sztem mindenkeppen palyazd meg a kisebb studiokat, akar a nagyobbakat is :) Semmit nem veszithesz vele. Bar segithetnek h hogy kezdj neki :S Arra is gondolok, mi lenne ha letudnad forditani angolra? Vagy olyan nyelvre amit jol tudsz :) Es esetleg kulfoldre is kuldeni...De elotte mindenkeppen vedesd le, nehogy rossz kezekbe keruljon, es visszaeljenek vele! Sok sikert!
2010. ápr. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!