Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lenne ez?

ForesT* kérdése:

Melyik film lenne ez?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy voltak orvosok, akik egy pestis járvány ellen megtalálták a gyógymódot, de még nem fejlesztették ki, valahol az Isten hátamögött voltak, ahol csak egy katonai csoport tudta hol is van az. Volt velük egy nő aki immunis volt alapból erre a fertőzésre (vírusra), na de nem sikerült nekik előállítani időben, és volt egy hatalmas gödör halottakkal, ahová beugrottak, hogy ha jönnek őket megmenteni akkor majd onnan kiviszik őket (de a megmentő osztag nem megmenteni akarta őket, hanem megölni, nehogy a fertőzést továbbvigyék) És bent ültek a gödörben, csak a lány meg a fiú, és a fiú beadta maguknak azt az injekciót, és elaludtak ketten egymáson, és a fiú felkelt, de a lány nem, és volt az az immunis csaj, az kimentette a fiút a gödörből, és visszamentek abba a házba ahol próbálgatták az orvosságot kifejleszteni, de eközben mondja a csaj (a film alatt, ilyen idézés egy papírrol amit odaadott a fiúnak, hogy ha felkel ezt olvassa el, ne felejtse el soha, hogy szereti, és hogy fejezze be azt amit elkezdtek, és tudja, hogy majd emlékezni fog mindenre egy idő után, és szeretné ha emlékezne arra is, hogy szereti.)


Úgy emlékszem, hogy horror kategóriában néztem meg, talán olyan 2014 - 2015-ös film lehet.

Köszi előre is!



2016. máj. 14. 09:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű, hogy a férfi főszereplőt "Jonah"-nak hívják :)
2016. máj. 14. 09:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán az Open Grave az:


[link]


A leírásod alapján ez jutott az eszembe. Régebben láttam, különösen megmaradt a fejemben, mert Magyarországon forgatták. :)

2016. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ez lenne az! Nagyon szépen köszönöm a válaszod, nagyon sokáig kerestem a filmet!


+zöld ^^

2016. máj. 16. 04:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!