Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Shadowhunters második...

A Shadowhunters második évadát mikor kezdik forgatni? És mikor adják ki?

Figyelt kérdés

A Shadowhunters sorozat első évadát most néztem végig, és egy régebbi cikk szerint most május végén kezdték volna a folytatást, de egy mostani cikk szerint csak augusztus végén kezdik. És valahol úgy olvastam, hogy az első évadot múlt év májusában kezdték forgatni...akkor ez most azt jelenti, hogy a második évadra egy évet kell várni? Azaz, hogy 2017.-ben fog megjelenni?

Sajnálom, ha már sok ilyen kérdés van, de már tényleg nem tudom, mert annyi helyen annyi mást lehet olvasni.

Meg ez most hogy megy...leforgatnak egy részt és megjelenítik? Mert az első évadról is egy hete tudtam meg, hogy létezik, és így néztem meg.

Bocsi, ha kicsit zavaros...



2016. máj. 14. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy, hogy mikor kezdik forgatni, nem befolyásol semmit. 2017 januárjában adják ki.
2016. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!