Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az időutazós film?

Melyik ez az időutazós film?

Figyelt kérdés

jelenetekre emlékszem belőle, az elején egy kávézóban vannak és egy nőt akar befűzni, aki egy másik férfival beszélget, és többször visszamegy az időben, mert nem sikerült, és a jelenet végén a másik férfit hagyja hogy megüsse. A film valami olyasmiről szól hogy egy bombát rejtettek el és az FBI vagy nem tudom milyen szervezet keresi ezt az embert mert kell a segítsége megtalálni a bombát. A vége meg olyasmi, hogy végül felrobbban a bomba, és meghal mindenki, de a tag visszamegy az időben.

Bocsi, ha nem voltam túl érthető.



2016. máj. 15. 12:37
 1/5 anonim válasza:
A film címe nem jut az eszembe, de a főszereplő Nicolas Cage. Ha rákeresel kiadja azt a filmet úgyis :D
2016. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1. Vagyok. A címe: Next- a holnap a múlté :D
2016. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Áááá köszönöm!! A főszereplő nagyon ismerős volt de nem jutott eszembe, de így már meg lesz!! Már vagy egy órája ezt kerestem köszi :)
2016. máj. 15. 12:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a címet is! :)
2016. máj. 15. 12:53
 5/5 anonim válasza:
Szívesen. :D nekem is csak akkor esett le miről van szó amikor írtad, hogy ,,aztán a pasi hagyta, higy megüsse." :) :D
2016. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!