Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Röviden egy filozófiatanárról és az osztályáról szól, akik egyszer elkezdenek arról a témáról beszélni, hogy egy esetleges invázió esetén ha csak 10 ember maradhatna életben az osztályból, akkor melyik 10 lenne az. Különböző szempontok alapján válogatják be újra és újra a tanulókat az elképzelt búvóhelybe, és a filmnek (ha jól tudom) 3 alternatív befejezése van, az egyikben a tanár felakasztja magát, a másikban megesz egy szendvicset, a harmadik meg nem jut eszembe...

Nagyon örülnék a minél hamarabbi válaszoknak!


(Illetve nem tudom, hogy ez segít-e, de ha jól emlékszem a film magyar címe úgy kezdődik, hogy ,,Hogyan..." és azt hiszem benne van az >>osztály<< szó is. Ha jól tudom az angol címe jóval rövidebb, és semmi köze a magyarhoz, de ezekre is csak halványan emlékszem...)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. máj. 17. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Láttam, ez egy Thaiföldi film azt hiszem, de hogy mi a címe, hát passz. :)
2016. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]



Egyébként (minimális google után)

2016. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!