Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harca 6. évad első...

A Trónok harca 6. évad első részei miért olyan lagymatagok a régebbi részekhez képest? az első részben szinte semmi érdekes nem volt, a 2. részben meg az a feltámasztás tiszta gagyi volt.

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem lagymatagabbak mint eddig:D Eddig is iylen volt. Csak minél inkább eltér a könyvtől annál több a blőd elem is. A feltámasztás tényleg gagyi volt. De az 5. évad is tele volt gagyi jelenetekkel véleményem szerint. Ettől függetlenül én élvezem az új évadot, végre nem tudom mi fog/minek kéne történnie:D
2016. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez egyébként tök hülyeség, a legtöbb ember nem olvasta a könyvet és kár pár százalékért vagy ezrelékért direkt máshogy csinálni
2016. máj. 17. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nem teljesen értem, nem azért tér el a könyvtől, hogy a könyvolvasóknak izgibb legyen, hanem mert még nincs új könyv és a sorozat meg emiatt nem szünetel. Mondjuk mér a 3. évad óta vannak komolyabb változtatások. Amúgy szerintem többen olvasták azért.
2016. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy 8. évad után lesz szünet és ebben az időben az előzményekből csinálnak sorozatot vagyis az első királytól az őrült király haláláig. Ebből a könyvől lesz csinálva: [link]
2016. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
dehát a színászek közben megöregednek, visszamenőleg hogyan csinálnak filmet? nem lehet folytonos ezek szerint
2016. máj. 18. 11:57
 6/10 Papi Gonzales ***** válasza:
100%
szerintem az eddigi 4 rész erősebb mint az egész előző évad...na az lapos volt :(
2016. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fruzska321 ***** válasza:
100%
Csatlakozok hatoshoz, bár annyit hozzátennék, hogy amelyik könyvekből az 5. évad készült, azok közül(főleg az 5.) is csak a végére indult be és a 6. kötet valami fenomenális lesz. És én élvezem a sorozatot is. És a 6. évad eddig szerintem a legjobb, ha az első 4 részt vesszük alapul. Ebből lehet arra gondolni, hogy a 6. könyv ütős lesz. :P
2016. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy majd a szünet a 8.évad után főként azért lesz mert még nem írták meg a könyveket amiből készülne a sorozat vagyis ebben az időben fog majd íródani a könyvek folytatása feltételezhetően.
2016. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz csak te vagy filmsznob
2016. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, most 4. resznel kezdenek feljonni a dolgok (az otost majd ma nezem). a tavalyi es tragedia volt ott kb az elso 5-6 resz csak ilyen kis felvezeto cucc volt vagy nem is ertem... lehet tanultak a hibaikbol, pl a homokkigyokat sem eroltetik most annyira.
2016. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!