Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet. Mi a...

Lisa97 kérdése:

Keresek egy filmet. Mi a címe? Infók lent

Figyelt kérdés

Keresek egy filmet, de csak a történetből van meg pár részlet, azok sem pontosak. Színészek, szereplők sem rémlenek. Az is lehet, hogy egy sorozat része volt, bár erre talán kisebb az esély.


Úgy 6, 7 éve láttam emlékeim szerint, szóval maximum 2010 környékén jelent meg. Valami scifihez hasonlóra tippelek, horror kizárva, mert délelőtt volt.


Ami rémlik a történettel kapcsolatban, hogy találnak vagy egy megfagyott emberi testet, vagy csak dnst, vagy valami más történik, a lényeg, hogy életre keltenek egy nőt. Azt nem tudom, hogy valami idegen lény-e, vagy csak sokkal korábban élt, de az biztos, hogy a többi szereplő nyelvét nem beszéli, mert ezután az egész sztoriból annyi maradt meg, az viszont világosan, hogy az egyik férfi szereplő egy jelenetben megpróbálja elmagyarázni neki, mit jelent a sajnálom szó. Ezek után, vagy addig a jelenetig fogalmam sincs, mi történik, még annyi van meg, hogy a film vége felé kiderül, hogy a nő vagy valami halálos betegséget hordoz, vagy fertőzést, vagy hasonlót és talán mások már elkapták, ezért el akarják pusztítani vagy ő maga is meghalna? Valami hasonló. Plusz még egy konkrétum, valahol ennél a résznél a nő azt mondja, hogy sajnálom.


Sajnos nem láttam végig, de nagyon szeretném megnézni rendesen. Ötlet, javaslat, ha nem is az egész sztori passzol? Vagy esetleg valaki tudja konkrétan a film, netán sorozatrész címét? Minden tippért nagyon hálás lennék! Mert akárhogy kerestem eddig, sehogy sem aláltam, azért remélem tényleg létezik legalább valami hasonló koncepciójú történet.



2016. máj. 18. 09:16
 1/5 viky27 válasza:
Ötödik elem???nekem ez ugrott be csak,vagy hasonló :)
2016. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hasonlóság, de az 5. elem biztosan nem az, láttam többször is. A segítséget nagyon köszönöm! :)
2016. máj. 18. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:

ha tudsz angolul, akkor ajánlom ezt az oldalt, itt meglesz:

movies.stackexchange.com

2016. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, máris megnézem.
2016. máj. 18. 16:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg is van! Az oldalon tényleg megmondták. Mondjuk erre nem számítottam, de ez nem egy film, hanem a Csillagkapu egyik része: Jégbe fagyva. De legalább az emlékeim 99%ban helyesnek bizonyultak.
2016. máj. 18. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!