Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó második világháborús...

Tudtok jó második világháborús filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés
Az igazat megvallva már elég sokat láttam, főleg az újjabbakat. Azonban ezek többsége ismertebb amerikai alkotás volt. De engem ugyanúgy érdekelnek más nemzetek filmjei. Egy a lényeg hogy lehetőleg szinkronos, de ha nem is szinkronos, akkor legalább magyar felirat legyen hozzá. Lehetőleg ne legyen túl régi, tehát ilyen 30 évnél régebbi filmeket nem szívesen néznék. Semmi bajom azokkal a klasszikusokkal, csak olyan rossz kép és hangminőségben vannak fennt hogy számomra élvezhetetlenek. Ha valaki tud esetleg második világháborús sorozatokat (Az elit alakulaton és a The pacifiken kívűl) azt is megköszönném.

2016. máj. 21. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A háború kísértetei

A háború kísértetei: Légi hitvallás

Ameddig a lábam bírja

Sztálingrád (2013)

2016. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Halló, halló!
2016. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Stauffenberg - A Valkür hadművelet (német film)

Napola - A Führer elit csapata (német film szintén)

2016. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HalkHogen ***** válasza:
Mai Wei - csak nézel majd :)
2016. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Ment a zöld. Ha valakinek van még ajánlása, szívesen fogadom.
2016. máj. 21. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire jó, mert nem teljesen felel meg a követelményeknek (nem második világháború, hanem koreai háború), de azért ajánlom, hátha:


Harcosok szövetsége (dél-koreai, 2004)

2016. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9. april (2015) [link]
2016. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!