Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem valamit Hannibál Lecterrel kapcsolatban? Sorozat/film

Figyelt kérdés
A Hannibál sorozatban Will Graham és Hannibal ismerik egymást, Graham tudja hogy Dr.Lecter kannibál. ( :D) , de akkor a Red Dragon ( Vörös Sárkány) című Hannibál film elején olyan mintha ismernék egymást, de csak felületesen, nem tudja hogy ki ő. Olyan párbeszédek zajlanak le amelyek ellentétei egymásnak (sorozat vs film), és annyira követi a sorozatban a filmbeli karaktert, de erre nem tudtak figyelni?! Rosszul Gondolnám? Valaki elmagyarázná?

2016. máj. 22. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A magyarázat igen egyszerű. A sorozat készítői csak a karaktereket vették a könyvekből, a többi dologhzo nem ragaszkodtak szorosan.
2016. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy modern dolgokat se tehettek volna bele amúgy.
2016. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Írtam egy jó hosszú leírást a teóriáimból és ilyen egyszerű lenne? :D
2016. máj. 22. 16:11
 4/14 A kérdező kommentje:
Figyeltem rá hogy semmilyen modern TV,kocsi,telefon,utalás nincs a mai korra.Ez alátámasztaná hogy ugye filmek előtt játszódik. Nem?
2016. máj. 22. 16:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne benne modern dolog: okostelefonok; tabletek (Hannibal rendszeresen tableten nézi a netet).
2016. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és természetesen a filmek előtt játszódik ez nem is kérdés. Egyszerűen csak nem érdekelte a készítőket az, hogy mindenáron ragaszkodjanak a forrásanyaghoz. Komolyan olyan sorozatot akartál volna, hogy Hannibal szinte teljesen ismeretlen lenne az FBI előtt és tulajdonképpen két tök független szálon játszódna? Számomra sokkal érdekesebb így, hogy ismerik egymást.
2016. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze-persze! :D Hát hogyan olvasná ha a cikket a hasfelmetszőről, ha eredetileg az ezredforduló előtt vagyunk? :) De igazad van , ez nem jutott eszembe.. De ha végig gondolod nagyon-nagyon hanyagolták a modern dolgokat.
2016. máj. 22. 16:23
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, persze hogy így érdekesebb! De sajnos így a film és a sorozat egymásba ütközik, legalább valahogy utalhattak volna rá a végén, pl.: "Ha magát látom Dr.Lecter meg sem történtnek fogom venni az egészet.. -Will. De lehet hogy most hülyeséget írtam. :D
2016. máj. 22. 16:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi kellene még az okostelefon, a tabletek és a modern helyszínelői felszerelések mellé, ami modern. Ennyi simán elég.
2016. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És az nem zavar, hogy a filmek Hannibálja egy teljesen más karakter? Alkatra is más és igazából belsőleg sem ugyanolyanok.
2016. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!