Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyek a legtúlért...

Szerintetek melyek a legtúlértékeltebb filmek és/vagy sorozatok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Trónok harca

(Félreértés ne essék, én is szeretem, de erősen túl van értélelve.)

2016. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Üvegtigris és Emir Kusturica teljes munkássága.
2016. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Forrest Gump

Annie Hall


Bár valamennyire értem, hogy miért szeretik ezeket a filmeket sokan, de engem irritálnak.

2016. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Eredet

Mátrix

Oroszlánkirály


Főleg mert mind pofátlanul lopott, nem fizetve jogdíjat. Kicsit sem eredetiek.

2016. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az Eredet szerintem is egy dögvész. Kicsikét sem szórakoztató.
2016. máj. 22. 17:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Marvel és DC képregényből legyártott, csak CGI-ről szóló évenkénti ostoba bohóckodás.
2016. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Star Wars
2016. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Az összes amerikai akció-kaland-fantasy-sci-fi filmek. Kezdve itt az Amerika kapitánnyal, aztán a Vasember, a Fantasztikus négyes, Batman, Thor meg stb.. Agymosott kockáknak való. Én nem akarok megsérteni ezzel senkit, ez csak az én véleményem, de számomra ezek a filmet borzasztóak. Az első perctől kiszámíthatóak, unalmas sablon sztorik, túlzsúfolva már-már nevetséges akció jelenetekkel, amikben senki sem hal meg. Egyszerűen nem bírom ezeket a hatásvadász filmeket. Régebbi filmek közül még akad egy-kettő ami azért nekem is tetszik. Például a Star Wars (leszámítva ezt az írtó gyenge 7. részt) mindig is nagy kedvencem marad, mert az tényleg eredeti alkotás. De még a Pókember első két része is bejön. A filmkészítők legnagyobb hibája hogy a szép látványvilágot elrondítják azzal a borzasztó sok felesleges effektel. Mert azt hiszik attól lesz jó egy film ha minél látványosabb (értem ezalatt hogy minél több számítógépes utómunkát visznek bele). Túlértékeltnek tartom továbbá még A visszatérőt is.
2016. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
A Fantasztikus négyes mitől lenne túlértékelt? A legújabb verziót mindenki rühelli, és az előzőket se szerette nagyon senki. Max a stúdió értékelte túl őket, aztán szépen pofára is estek velük.
2016. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Marvel filmek. Avengers, Deadpool, Guardians of the Galaxy, stb... Mindegyik ez a "vicces akar lenni, de amúgy valami szánalmas" kategória. Nem értem, mit esznek benne.
2016. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!