Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyi ez a film? (Leírás a...

Melyi ez a film? (Leírás a továbbiakban)

Figyelt kérdés
Egy járvány pusztítja az ország egyik részét. A tudósok először úgy gondolják terroristák hoztàk be ezt a járványt, mikor nem hanem a természet csinálja. Az emberek amint azzal a levegővel érintkeznek ahol már elterjedt a vírus akkor elismétlik ugyan azt a mondatot töbször. Ezután ilyen zombifélévé változnak öntudatlanul tesznek valamit, majd meghalnak.

2016. máj. 22. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ohhh vágom ezt a filmet basszus egyik nap volt a tvben amikor a növények csinálják a vírust és a széllel jön majd ha belélegzik az emberek akkor öngyilkosok lesznek. És egyre kisebb ember csoportokra támad már rá a végén a vírus. Ne haragudj de nem emlékszem a címére de ha felkeltem megpróbálok neked utána nézni, ha ez az a film
2016. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HalkHogen ***** válasza:
100%

Az esemény


?

2016. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es az az :D 1-es voltam =)
2016. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Pontypool-ra gondolsz:


[link]

2016. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem az esemény filmre vonatkozó leírást, na arra a filmre gondoltam, köszi. De ettől függetlenül mindenki másnak is köszönöm, hogy megpróbált segíteni.
2016. jún. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!