Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még akinek Tyrion a...

Van még akinek Tyrion a kedvenc karaktere a Trónok harcából?

Figyelt kérdés
Még csak a 2. évad végén tartok de imádom ezt a csávót *.* hatalmas arc,ráadásul az egyedüli normális a Lanister házból.
2016. máj. 23. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Kb mindenki aki nézi azt a kikurt sorozatot.
2016. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Nekem sem Khaleesi a kedvencem :). Bár a bátyámnak igen, mert "jó csöcsei vannak", mármint a karaktert alakító színésznek, de mivel nem vok leszbikus és sokkal nagyobb melelim vannak engem ez nem hat meg :D


Nekem Tyrion mellett régebben Havas Jon volt kedvenc, de az meg elkrvult az idő előrehaladtával ezekkel a hülye naív dolgaival.


Meg Arya nekem még nagy kedvenc. Ahogy gyilkolt a régebbi évadokban azzal a kis "levélvágó késével" az cool volt.

2016. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Havas Jon és Jorah Mormont a kedvencem. Valahogy a szexmániás törpékkel, a vérfertőző, áruló gyilkológépekkel és a szadista idióta barmokkal nem tudok azonosulni.
2016. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

#3 te nézed a sorozatot, amúgy?

Jorah Mormont = áruló gyilkológép

Havas Jon = idióta barom

2016. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es Kifejtenéd nekem, mert néhány részlet lehet, hogy kimaradt? :D
2016. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ne foglalkozz vele, ő csak egy tipikus buta sorozatnéző, aki nem lát semmit a háttérben lévő szálakból.
2016. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
6-os Köszi.
2016. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

"ráadásul az egyedüli normális a Lanister házból"


Jaime, Kevan, Myrcella, Tommen...


Egyébként Tyriont utálom. A 2. évadban még elmegy. De nálam a 4. évadtól rohadtul irritáló volt. Nem szeretem.

2016. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jó, Jamie sokaknak szimpatikus lett,mert változott az tény,de nekem még mindig a "Things i do for love" maradt meg...

Kevant nem ismerem,a maradék kettőről tudom, hogy Cerseiék gyereke,de mást nem.

Szóval pontosítok: Egyetlen normális Lannister az általam ismertek közül :D

2016. máj. 23. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

#5 Jorah könyörtelenül mészárol le mindenkit ha a céljai azt kívánják (lásd rabszolga jelenet Dany figyelméért)

illetve áruló, mivel a mindenkori király szolgájakánt anno Robert küldte, hogy kémkedjen Dany után de beleszeretett és átátllt az ellenséghez (szerintem erősen kimeríti az áruló fogalmát)


Jon Snow idiótaságáról pedig ódák zengenek, még egy egész évadot is szenteltek annako, hogy "You know nothing Jon Snow" mindig csak bámül a nagy idióta szemeivel, amikor a dolgok máshogy alakulnak, mint ahogy azt ő tervezi, lásd: csaja meghal, megölik az 5. évad végéni és komolyan még sztem akkor sem érti, hogy mivel rontotta el zéró taktikai érzéke van és azzal hogy í szívát követi, még nem lesz okos, vagy legalább számító. Ez bőségesen egy idióta barom, aki mellesleg egy szerethető pozitív hős karakter, de csak sodródik az árral és ha dönt, nem érti, miért más a következmény, mint amire számít.


#6 Ha már az idiótázás ilyen jól megy, a véleményedet is ki tudnád ilyen sikeresen fejteni, mert ez eddig csak mocskolódás...

2016. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!