Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát fanok! Most akkor a 11....

Odaát fanok! Most akkor a 11. évadfináléba mi is történt Luciferrel? És szerintetek Sam meghalt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugye Amara kitepte Lucifert Casbol. Szerintem vagy meghalt (ez kevesbe valoszinu) vagy valahova eltunt.

Szerintem a 12.evad vagy ugy kezdodik majd, hogy Dean az anyjaval beszel, vagy ugy, hogy Sam haldoklik. (Tehat a no lelotte, de csak hasba)

De azt is eltudom kepzelni hogy tenyleg meghalt. Nem tudok meg arrol, hogy lenne-e 13-ik evad, habar akkor az utolso evadban legyen benne o is, nelkule nem lesz az igazi.

Eddig valahogy mindig sikerult kijatszaniuk a halalt, remelem most is.

2016. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni...

De azt tudom,hogy október 6-ig nem bírom ki. De ugye eddig a kaszás megfenyegette őket,hogy gondoskodik róla,hogy a nagy semmibe kerüljenek,de most ő is segített nekik lelkeket gyűjteni,tehát lehet, hogy valahogy visszatér Sam,ha meghalt. És ki az a csaj??

2016. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem bírom ki októberig,és ezek alapján nem tudom eldönteni vajon miről fog szólni a 12.évad,mert ugyebár most nincs semmilyen főgonosz :)
2016. máj. 29. 08:52
 4/7 anonim válasza:
100%
Talán ezt a londonos szálat fogják kifejteni.
2016. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi történt Luciferrel, azt nem tudom... De szerintem még hallani fogunk róla. Nem olyan könnyű őt eltüntetni a Föld színéről :D

Ha Sam meg is halt, (amit azért erősen kétlek) tuti, hogy fel fog támadni. Gondolj bele mekkora hiszti lenne a sorozat körül, ha tényleg eltennék láb alól. :D

Szerintem a londoni egyetemesek lesznek a 12. évad "főgonoszai". Aztán majd kiderül, lehet jön valaki teljesen más :D

Én egyébként arra vagyok nagyon kíváncsi, milyen lesz ez a "nagy családegyesítés" :D

2016. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sam tuti nem halt meg. Max vállba lőtték, mint Darylt a walking dead-ben (ott is mindenki azt hitte, hogy meg fog halni).

A következő évadban pedig a londoniak és Lucifer keveri majd a kakit. Megkockáztatom Lucifer megint bepróbálkozik majd a mennyben. Vagy a pokolban.

2016. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Luci remélem él, és normális lesz.

A londoniak jönnek tuti, de sztem akár más vallás szörnyei is lehetnek gonoszként.

2016. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!