Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet?

Melyik film lehet?

Figyelt kérdés

Valami régebbi korban játszódott arra emlékszem,de különben nem nagyon tudom miről szól mert kiskoromban láttam,tehát legalább 10 éves film

Az maradt meg bennem,hogy egy tükrön keresztül látnak valakit. A nő akit láttak az meg is érzi és valami olyat mond hogy érzem hogy figyelnek. Erre akik nézték,talán egy fiú meg egy lány volt,de nem biztos,ők megijednek eldobják a tükröt és elszaladnak.

Próbáltam már keresni és valamiért azt gondoltam,hogy valami hófehérkés film :D de nem találtam.



2016. máj. 31. 15:26
 1/2 dinácska89 válasza:
Esetleg A tizedik királyság? Igaz ez minisorozat, viszont 2000-es, van benne több ilyen jellegű tükrös jelenet, meg nem mellesleg Hófehérke is. :) Ez csak egy tipp.
2016. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az! Nagyon szépen köszönöm! :) és az a tükrös rész ami úgy megmaradt bennem a negyedik részben van. :)
2016. jún. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!