Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy Disney féle animációs...

Egy Disney féle animációs filmet keresek? Lány, gyűrű, halvány vonal.

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy volt egy lány (talán kék ruhát hordott, de lényegtelen) aki kapott/talált nem tudom.. egy gyűrűt

..és ez a gyűrű valami vonalat vetített előre (mint valami kék lézer) és mutatta az utat, hogy arra kell menni ..nem tudom miért kellett arra menni

És még valami erdős hegyek is rémlenek, hogy sötétben ott járt...

Remélem lehet érteni..

Disney filmnek gondolom, természeten animációs és biztos hogy 2D..

Szóval ha valaki tudná a címét..



2016. máj. 31. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2d-s film? wow ilyen is létezik? :D
2016. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értsd: nem számítógéppel készült animáció, hanem kézzel rajzolt ..talán
2016. máj. 31. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
az még mindig 3d. 2d az kb csak oldalnézet mint mondjuk a gta2 vagy a régi játékok :D De bocs hogy belekötekedtem, csak nem tudtam elmenni mellette :D
2016. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én A hercegnő és a koboldra tippelek.

Nem Disney, viszont ebben van olyan rész, hogy Angelika hercegnő a nagymamája szellemétől kap egy majdnem láthatatlan gombolyag fonalat, aminek a végét ráköti a gyűrűre, hogy ennek segítségével tudjon visszatalálni majd a kastélyba.

2016. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy A vándorló palota (Howl no Ugoku Shiro) című Ghibli-anime lesz. Valahol a végefelé van ez a gyűrűs rész.
2016. jún. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem Disney, szerintem ez a Hercegnő és a koboldok.

Nagyon szerettem régen.

2016. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, a Hercegnő és a koboldok az

Köszönöm a válaszokat :)

2016. jún. 4. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:

#1 illetve #3 válaszoló, ha nem értesz hozzá, akkor ne beszélj hülyeségeket. A kérdező jól mondta, 2D-s filmnek hívják az ilyet. Nem akkor neveznek 2D-snek vagy 3D-snek egy filmet/játékot, hogy oldalnézetből van-e vagy sem, hanem a technikájától függően. Attól, hogy oldalnézetes (pl egy játék), még ugyanúgy lehet 3D-s is akár. A technika számít.

(Ma már persze új értelme van is a 2D-3D-nek (amit simán nézel vagy amit szemüveggel), de feltételezem, hogy jelen pillanatban a technikai megoldásról beszélünk.)


A 2D-s játékokat/rajzfilmeket többnyire kézzel rajzolják (vagy 2D-s vektoros grafikákkal rakják össze), míg a 3D-s játékokat/rajzfilmeket 100%-ig térben rakják össze, vagyis miközben csinálod, körbe tudsz forogni a térben. Mint itt:

https://www.youtube.com/watch?v=Kt9iSXvAhK8

És igen, többek között így készült a GTA is, és a legtöbb játék, amiről te eddig azt gondoltad, hogy 3D. De a filmeknél ez teljesen máshogy néz ki.

2016. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(GTA alatt itt most nyilván az újabb verziókra gondolok)
2016. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!