Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Életérzéses" filmeket mondaná...

"Életérzéses" filmeket mondanátok?

Figyelt kérdés

Megfogalmazni elég nehéz, a lényeg hogy olyasmi filmeket, amikor valakinek az életébe élhetjük bele magunkat. Tudom, sok ilyen film van de én olyanra lennék kíváncsi amikor nem maga a film sztorija van csak, hanem egy ember élete. Például a The Enemy (Ellenség -> [link] c. film, vagy mondjuk ez egy zenei videóklipp, de szerintem átjön a csávó életérzése, hogy munkából hazajön stb és csak ábrándozik https://www.youtube.com/watch?v=0RrtY2lpf40


Mondhatnám még pl az Amerikába Jöttemet, ha úgy nézzük akkor Eddie Murphy ahogy megismerkedik New Yorkkal, stb... hirtelen ezek jutottak eszembe, szóval aki megértette mire gondolok és tud ilyet, az kérem segítsen :D



2016. máj. 31. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez pontosan az-e.De hátha.

Életrevalók

2016. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van valami furcsa és megmagyarázhatatlan - pár éves magyar film, elég jó.
2016. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!