Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet. Személyisé...

Keresek egy filmet. Személyiségzavarral küzdő ember a főszereplő. Valaki?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy van egy ember aki egyszer normális, másszor pedig a másik énje jön elő, olyankor gyilkol többnyire ha jól emlékszem. Kimondottan egy részletre emlékszem, ahol egy állatkertben van, és beugrik asszem az oroszlánok közé, ahol puszta kézzel megöli őket. Ha jol tudom tv mini sorozat lehet, vagy legalább 2 részben adta le a tv a filmet annak idején. Egyébként nem hinném, hogy régi filmről lenne szó. Modernnak tűnt. Kb 3 éve láthattam tv-ben.

2016. jún. 3. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azt a filmet. de ha skizofrén emberről akarsz filmet nézni ajánlom a Psycho-t és a Bates Motel Psycho a kezdetektől sorozatot mindkettő nagyon jó :D
2016. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mézga Krisztina ***** válasza:

kritikustomeg.org › tudathasadasos-top10

Hátha köztük van. Annyit írtam be a Google-ba, hogy tudathasadásról szóló filmek. Más szinonímákkal is lehetne keresni: pl. pszichotikus, pszichés zavarról szóló, sorozatgyilkosságról szóló stb.

2016. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!