Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Annabelle - most melyik az...

Annabelle - most melyik az igaz történet? (spoiler esetleg)

Figyelt kérdés

Ma néztem meg ezt a filmet, és persze utána kerestem, miután láttam, hogy igaz történet. De ott egy bizonyos Donnára és a Warren házaspárra utalnak. A Démonok között elején lévő jelenetre.

most akkor mi az igaz az Annabelle történetből?

A filmben egy fiatal házaspár van egy babával, megszenvedik a baba által okozott dolgokat, oké. Ott viszont az elején Annabelle Higginst a rendőrök lövik le, és úgy "kerül bele" a babába. A film végén pedig egy boltban veszi meg egy nő a lányának.


Viszont a Démonok közöttben és a történet leírásokban úgy szerepel, hogy Annabelle Higgins úgy kerül bele a babába, hogy azon a mezőn halt meg, ahova később a Donna nevű lány költözött.


most akkor mi az igaz történet az egészből? :D

oké, nem létfontosság, csak összezavarodtam és érdekel, ha esetleg valaki talált erről részletesebb dolgot, azt szívesen megoszthatná velem!


Szeretek ilyen "igaz történetes" filmek után minden féle cikkeket olvasgatni :)


2016. jún. 5. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, attól, hogy igaz történet alapján volt a film, az is lehet, hogy kicsit kiszínesítették.

Én is láttam a filmet, és olvastam is utána.

Lehet, hogy a leírásos jelenet igaz, és csak a filmbe volt a lelövős rész, vagy fordítva, vagy mindkettő kitaált, s az igazit nem árulták el. :D

Ez is simán megtörténhet, amúgy tudod a filmviág a fantáziára alapul :)

És én is imádok ilyen filmeket nézni.

2016. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!