Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars. A IV. (legrégebbi)...

Star Wars. A IV. (legrégebbi) részben komolyan 1x se szólt az "Imperial March" (Darth Vader's Theme)?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Szólj, ha a 3. rész utolsó kb 10 percén kívül láttad máshol Darth Vadert. És nem Anakinként...

Várom az ötleteket, hogy ez a zene hová illett volna

2016. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólt, ezt a zenedarabot az V. részhez komponálták.
2016. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, hát ezt nem tudom, hogy kéne értelmezzem... Nem a 3. részt kérdeztem, hanem a 4.-et. A 3.-ban lehet, hogy csak a végétől volt Anakin inkább Vader, de attól még a 2. rész végére is meg a 3.-éra is berakták egy kis időre a zenét, ami számomra a klasszikus birodalomzenét jelenti.

A 4.-ben (szerinted hová illett volna) sokkal többet van Vader (tényleg Vader-ként) mint az előzménytrilógiában, így pont őhozzá illett volna... (persze az 5.-6.-ban még többet szerepel, világos)


Másodiknak köszi! :) Ezek szerint a 4. rész készítésekor még nem is volt olyan zene, az 5.-nél született csak meg (és a 4. kivételével minden más részt később forgattak az 5.-nél), így már értem :)

2016. jún. 6. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!